MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 12536041
nr 1253 6041
Sideboard
50/60-tal, Skjutdörrar, teak / metallben. Längd: 157. Djup: 43 cm. Höjd: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 maj 2019
kl 20:36:08
1.000 kr